Argraffu sgrin

Argraffu sgrin jest jedną z popularniejszych metod znakowania najczęściej wybieraną dla hysbysebu crysau-t, blows neu rai teclynnau hysbysebu fel bagiau lub capiau. Mae'r math hwn o brint yn gweithio orau ar gyfer arwynebau mawr a gwastad yn ogystal â ffabrigau tenau, yn wahanol brodwaith cyfrifiadurol, który jest zalecany dla mniejszych grafik i materiałów nieco grubszych o większej gramaturze.

Argraffu sgrin - yn ddelfrydol ar gyfer graffeg fawr ar arwynebau gwastad

Grafika, logo czy napis wykonany sitodrukiem wysokiej jakości będzie wytrzymały nie tylko na użytkowanie, ale i pranie w wysokich temperaturach. Jest to dosyć ekonomiczna finansowo metoda znakowania w stosunku do jej jakości. Do znakowania sitodrukiem wykorzystywane jest sito, gdzie farba jest rozprowadzana na całej siatce za pomocą rakla. Farba trafiająca na tkaninę łączy się trwale wsiąkając w nią.

Nasz zespół oferuje metodą znakowania sitodrukiem dowolnie wybranego logo czy napisu.

Matrics argraffu sgrin

Matrics ar gyfer argraffu sgrin

Amrywiaeth eang o liwiau argraffu sgrin

Prif fantais argraffu sgrin yw'r gallu i greu graffeg ym mhob lliw. Wrth wneud print ar ddillad, mae'r graffeg yn w lliwiau dwys a mynegiannol.

Dodatkową zaletą jest również opcja wykonania cieniowania. Farby można dowolnie ze sobą mieszać. Programy komputerowe, które są dedykowane do procesu mieszania farb dokładnie obliczają gramaturę wymaganego pigmentu do wykonania najbardziej precyzyjnego koloru, który będzie naniesiony na produkt.

Sitodruk jest odporny na pranie, bez obaw można go prać w pralkach automatycznych z opcją wirowania. Warunkiem jest właściwe wykonanie nadruku z zachowaniem wszystkich procesów produkcji oraz wysokiej jakości farb.

Crys-T gydag argraffu sgrin, unrhyw brint

Crys-T gyda graffeg wedi'i argraffu ar sgrin

Mae pris argraffu sgrin yn dibynnu ar y cylchrediad

Koszt wykonania sitodruku jest zależny od nakładu. Dlatego najlepiej opłaca się wybierać go w przypadku dużych zamówień. Przygotowanie matrycy to koszt stały niezależny od nakładu.

Również jeżeli chcielibyśmy wykonać próbną sztukę przykładowej koszulki czy torby należy liczyć się z kosztem paratoi matrics. W tej metodzie druku każdy kolor nakładamy oddzielnie, przez osobne sito.

Wiąże się to z przygotowaniem matrics ar wahân ar gyfer pob lliw. Fodd bynnag, nid oes ots llawer gyda llawer o ymdrech. Mae'n gweithio'n dda iawn gydag archebion mawr ar gyfer digwyddiadau chwaraeon, gwobrau ar gyfer cystadlaethau neu nifer o dimau o weithwyr.

Amryddawn argraffu sgrin

Mae argraffu sgrin yn ddyledus i'w boblogrwydd oherwydd ei amlochredd eang, gellir ei ddefnyddio ar gyfer marcio deunyddiau cotwm a phlastig, a hyd yn oed ar gyfer marcio pren. Dewisir argraffu sgrin amlaf ar gyfer dillad a hysbysebu tecstilau. Mae'r printiau'n gallu gwrthsefyll difrod mecanyddol, golau haul a lleithder.

Rydym yn eich gwahodd i gydweithredu â ni Llofnod Mae ganddo flynyddoedd lawer o brofiad mewn marcio hysbysebu a dillad gwaith. Mae gennym ddetholiad eang o gynhyrchion, a bydd ein tîm yn hapus i'ch helpu chi i ddewis a sut i argraffu.