Nadruk DTG znakowanie od jednej sztuki

Nadruk DTG  – możliwość nadruku już od jednej sztuki

Nadruk DTG to jedna z najnowszych metod znakowania odzieży i akcesoriów. Technika DTG umożliwia naniesienie dowolnej grafiki na tkaninę bawełnianą lub bawełnę z domieszką elastanu/ wiskozy. Grafika tworzona jest za pośrednictwem specjalnej drukarki. Sprzęt, którym dysponujemy w naszym parku maszynowym to najnowszy model drukarki Brother GTXpro Bulk, która dzięki przemysłowym głowicom szybko drukuje bezpośrednio na materiale. Nadruk DTG umożliwia idealnie odwzorowanie barw razem z przejściami kolorystycznymi. Bez konieczności przygotowywania projektu, istnieje możliwość nadruku już od jednej sztuki.

Maseczki profilowane bawełniane nadruk DTG dowolne logo

Maseczki profilowane z bawełny, rozmiar damski i męski z możliwością dowolnego nadruku lub logo firmy

Nadruk na odzieży DTG full color

Nadruk na maseczkach i akcesoriach metodą DTG z dowolnym logo dla pracowników

Trwałość druku DTG jest uzależniona od kilku elementów. Przede wszystkim od modelu i jego parametrów – im nowszy sprzęt tym lepsza jakość oraz wydajność. Innymi czynnikami wpływającymi na trwałość są rodzaje użytych farb, tkaniny, na której jest wykonywany nadruk oraz od umiejętności pracownika.
Nasza drukarka Brother GTXpro Bulk umożliwia nadruk o maksymalnych wymiarach 40,6 cm x 53,3 cm. Dzięki redukcji kosztów oraz czasu konserwacji jest możliwe szybsze przygotowanie maszyny do nadruku oraz zmniejszenia ilości przerw w pracy. Optymalna wysokość głowicy nie tylko zatrzymuje proces druku, gdy podajnik jest niebezpiecznie blisko głowicy, ale również jest czuły na zbyt dużą odległość między głowicą a podajnikiem, co zawsze gwarantuje wysoką jakość druku. Nowa, ulepszona głowica do białego atramentu ze zwiększoną liczbą dysz zapewnia tryb szybszego druku o 10%. To z kolei przekłada się na krótszy czas realizacji zamówień dla Klienta.

Nadruk DTG idealny do znakowania na masową skalę jak i limitowanych edycji

Nowa drukarka DTXpro Bulk to elastyczny i niezwykle wszechstronny model. Oferuje funkcje do masowej produkcji, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy realizacji zamówień na masową skalę.

SKLEPY I AGENCJE: GTXpro to idealne rozwiązanie do przygotowania asortymentu dla sklepów, agencji reklamowych, instytucji, klubów czy zakładów pracy. Technika DTG jest elastyczna i kompaktowa. Dzięki niej mogą Państwo rozszerzyć swój magazyn o spersonalizowane produkty takie jak koszulki dla każdego z jego imieniem, nazwą stanowiska, torby reklamowe, a nawet buty z własną grafiką. Personalizacja sprzyja utożsamianiu się użytkownika z marką, co wpływa na jej pozytywny wizerunek i zwiększenia zaufania.

Drukarka do nadruku DTG fullkolor, zdobienie odzieży

Nadruk na koszulkach metodą DTG dostępny jest już od jednej sztuki

POMYSŁY NA PREZENTY GRUPOWE I INDYWIDUALNE: Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, jubileusze, sukcesy zawodowe, Dzień Mamy czy Dzień Dziecka to tylko najpopularniejsze okazje do przygotowania prezentów okolicznościowych. Im bardziej indywidualne, spersonalizowane okazyjnie – tym lepsze wrażenie i zdecydowanie silniejsza pozycja. Prezenty firmowe dla pracowników czy prezenty jubileuszowe jako nagrody w konkursach to doskonała okazja na ocieplenie wizerunku. Z kolei prezenty, szczególnie te praktyczne jak np. ręczniki z okazji 20-lecia istnienia firmy czy z symbolem otrzymanej nagrody dla firmy, będą świetnym gadżetem dla partnerów i potencjalnych klientów dla podkreślenia pozycji firmy na tle konkurencji.
Z kolei możliwość drukowania już od jednej sztuki otwiera opcję na przygotowanie oryginalnego prezentu dla kogoś wyjątkowego w szczególnym dniu. Indywidualne relacje uhonorowane prezentem stworzonym z udziałem własnej inwencji, a do tego wysoka jakość, na długie lata pozostawią miłe wspomnienia. GTXpro pozwala zachować elastyczność w produkcji, daje nam szansę szybko i ekonomicznie reagować na zmiany w zamówieniach.

Kszulka czarna 101 ze zdj,eciem

Druk DTG nie wymaga przygotowania projektu co jest jedną z jego głównych zalet (tak jak to jest w przypadku sitodruku lub haftu komputerowego). Jego wykonanie jest możliwe bezpośrednio z pliku od klienta, który trzeba odpowiednio dostosować. Możliwy jest nadruk już od jednej sztuki co pozwala wykonać testowy nadruk przed wykonaniem większej ilości. Również wydrukowanie zdjęcia jest możliwe, ważne jednak aby było ono w jak najwyższej rozdzielczości.

Nadruk zdjęcia metodą DTG na koszulce

TRWAŁOŚĆ: Dużą zaletą jest wysoka trwałość, jeżeli jest wykonana na profesjonalnym sprzęcie. Zastosowanie nowych ulepszeń dla bardziej ekonomicznej eksploatacji pozwala na stosunkowo niski koszt nadruku. Materiał powinien być bawełniany lub z domieszką wiskozy, ewentualnie elastanu, ważne jednak aby nie był zbyt rozciągliwy.
Zastosowanie się do zaleceń producenta pozwoli nam na długo cieszyć się efektem naszego projektu.

Maseczka z nadrukiem logo DTG

Maseczka profilowana bawełniana z nadrukiem logo DTG

Rate this post
Rate this post

Zobacz pozostałe artykuły:

Koszulki z nadrukiem
31 sierpnia 2020

Koszulki z nadrukiem