DLA FIRM

Oferta dla firm

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i dystrybucji odzieży reklamowej oraz roboczej. Oferujemy znakowanie nie tylko odzieży, ale również tekstyliów metodą haftu komputerowego i sitodruku.

Zarejestruj już dziś swoją firmę i otrzymaj atrakcyjny rabat! >>

1. Doświadczenie

Nasza wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem chętnie służy pomocą i radą w projektowaniu oraz doborze najlepszej techniki znakowania. Posiadamy duże doświadczenie w szyciu, wykrawaniu i projektowaniu dla agencji reklamowych i znanych marek.

2. Kompleksowość

Od 2003 r. świadczymy usług szycia, krojenia, prasowania i znakowania odzieży. Posiadamy własną szwalnię oraz park maszynowy do haftu. Posiadamy szeroki asortyment – ponad 6000 produktów, odzieży roboczej i reklamowej od uznanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. Zakupu zarówno odzieży jak i usługi znakowania (prosimy o wcześniejszy kontakt w celu wyceny personalizacji) mogą Państwo samodzielnie dokonać na naszej stronie www.p-m.com.pl lub w naszym sklepie na Allegro „PRODUCENT-BHP„.

3. Zaangażowanie

Nasza szwalnia dba o to, aby wyroby które produkujemy były uszyte z tkanin najwyższej jakości o doskonałych właściwościach użytkowych i najbardziej zaawansowanych technologiach barwienia oraz wykańczania. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym Kontrahentom, poprzez efektywne wykorzystanie sprzętu będącego w naszej dyspozycji.

4. Elastyczność

Jesteśmy elastyczni – szybko reagujemy na potrzeby klientów – zarówno w kwestiach produkcyjnych jak i formalnych. Oferujemy usługę haftu oraz sitodruku zarówno na produktach zakupionych w naszym sklepie jak i dostarczonych przez Klienta. Dodatkowo rejestrując się na naszej stronie, przy zakupie, mogą Państwo uzyskać dodatkowy rabat już od drugiego zamówienia.

5. Zaufanie

Do każdego zamówienia pochodzimy indywidualnie monitorując jego realizację na każdym etapie. Naszą wiarygodność budujemy na otwartej komunikacji z klientami i fachowej opiece merytorycznej.

Haft komputerowy – prestiżowa personalizacja

Produkcja odzieży różnego typu – w tym także specjalistycznej – to tylko część naszej oferty. W ramach współpracy nasi klienci otrzymują również możliwość skorzystania z wielu dodatkowych usług. Działamy prężnie także jako hafciarnia co jest jednym z naszych największych powodów do dumy.

Hafty komputerowe to doskonały jakościowo oraz elegancki i trwały sposób na znakowanie odzieży. Przy użyciu specjalistycznego zaplecza technicznego jesteśmy w stanie wykonać dowolny, nawet bardzo precyzyjny wzór każdej wielkości na ubraniach o dowolnym rozmiarze. Wykonujemy aplikacje haftem na większości rodzajów odzieży (polo, t-shirt, ubrania robocze, fartuchy, krawaty, chusty). Nie ogranicza nas tu również rodzaj odzieży – na terenie naszego zakładu działa profesjonalna szwalnia i krojownia, a więc mamy całkowitą kontrolę nad jakością tego, co dla Państwa przygotowujemy. Możliwości, jakie zapewnia nam hafciarnia komputerowa, to dla firmy obsługującej ogólnopolski rynek odzieży roboczej oraz reklamowej ogromna przewaga.

Zaufali nam m.in.:

– Helukabel
– Mercedes-Benz
– Grimbergen
– Purina ProPlant
– Oskroba
– Honda
– Heineken
– Orlen
– 1minute Jacobs
– Bosch
– Bridgestone
– Stock Prestige
– Warka
– Żywiec

i wielu innych. Więcej do zobaczenia w naszym sklepie. Nasze dotychczasowe realizacje pokazują, że niezależnie od projektu jesteśmy w stanie wykonać zlecenia rzetelnie i terminowo.

Sitodruk – znakowanie reklamowe

Jest jedna z najczęściej wybieranych form znakowania, którą również Państwu jesteśmy w stanie zaoferować. Usługa ta jest nie tylko trwała i zapewnia doskonałą jakość, ale również trafnie oddaje paletę kolorów każdego projektu graficznego. Dzięki jej zaawansowanej technologii oraz precyzji jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom najlepszą możliwą jakość, zarówno jeśli chodzi o same ubrania, jak i wyhaftowane na nich logo, nadrukowany napis czy grafikę. W związku z komplementarnością naszych usług mamy kontrolę nad całym procesem powstawania gotowego projektu.

Szybka dostawa to nasz cel

Dostarczamy zamówienia do klientów na terenie całej Polski, a także za granicę. Towar wysyłamy głównie za pośrednictwem kuriera DPD. Przy większych zamówieniach, na życzenie klienta, organizujemy transport do magazynu. Przy stałych zleceniach jesteśmy w stanie współpracować w bardzo atrakcyjnych cenach. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszej siedzibie w Rawie Mazowieckiej.