O NAS

Doświadczenie połączone z profesjonalizmem

Szwalnia P&M powstała w 1995 roku w Rawie Mazowieckiej. Od 2003r. świadczymy usług szycia, krojenia, prasowania i znakowania odzieży. Prowadzimy również hurtową sprzedaż odzieży roboczej i reklamowej.

Nasza doskonale wykwalifikowana kadra może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, chętnie służy pomocą i radą w projektowaniu i doborze najlepszej techniki znakowania – podejmiemy się każdego zlecenia!

P&M

Szwalnia

Posiadamy rozległy, nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, na którego terenie znajdują się:

Stębnówki z dolnym transportem – automaty

Stębnówki z dolnym i górnym transportem z dużym chwytaczem – automaty

Dwuigłówki płaskie

Dwuigłówki łańcuszkowe

Renderki

Overlocki 3, 4 i 5-nitkowe

Lamowacze

Paskarka

Gumiarka 4 igłowa i 12 igłowa z możliwością naszywania lamówki

Podszywarka

Guzikarka

Dziurkarka bieliźniana

Dziurkarka odzieżowa

Napownice pneumatyczne

Stoły prasowalnicze z wytwornicami pary

Krojownia stół z odkrawaczem 8,5m z nożem pionowym i nożem taśmowym

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów

Nasza szwalnia dba o to, aby wyroby które produkujemy były uszyte z tkanin najwyższej jakości o doskonałych właściwościach użytkowych i najbardziej zaawansowanych technologiach barwienia i wykańczania. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym Kontrahentom, poprzez efektywne wykorzystanie sprzętu będącego w naszej dyspozycji. Posiadamy duże doświadczenie w szyciu, wykrawaniu i projektowaniu dla agencji reklamowych i znanych marek.

Klient jest dla nas najważniejszy

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci. Ich pozytywne rekomendacje zachęcają nas do ciągłego rozwoju i utrzymywania wysokiej jakości świadczonych usług.

Odzież robocza i reklamowa

Posiadamy szeroki asortyment – ponad 6000 produktów, odzieży roboczej i reklamowej od uznanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. Są to min bluzy, czapki, kamizelki, koszule, polary, koszulki polo, t-shirty, ubrania robocze, specjalistyczne, medyczne, do chłodni i mroźni oraz bogaty asortyment obuwia.

Hafty komputerowe / haftowanie odzieży

Firmy, które nam zaufały

Sitodruk / nadruki na odzieży