Koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem

Nowoczesny haft komputerowy jest wykorzystywany do wykonywania zdobień różnego rodzaju tkanin i odzieży takich jak koszulki z nadrukiem, również odzieży tej osobistej, używanej w pracy i na wszelkiego rodzaju spotkaniach.

Odzież z nadrukiem może być elementem reklamowym i pomocą w budowaniu własnej marki. Nadruk komputerowy umieszcza się na koszulach, spodniach, bluzach, czapkach, odzieży ochronnej i pracowniczej.

Odwiedź nasz sklep internetowy >>

Najczęściej jednak spotyka się koszulki z własnym nadrukiem, które cieszą się dziś ogromnym zainteresowaniem. Pozwalają na realizację indywidualnych, nawet najbardziej oryginalnych pomysłów na własny ubiór. Jest to też idealne rozwiązanie dla firm, stowarzyszeń, wszelkich organizacji i osób prywatnych, które pragną korzystać z własnej odzieży z umieszczonym na niej indywidualnym logo lub napisem.

koszulki z nadrukiem

Tak poszukiwane obecnie efektowne, nowoczesne i oryginalne zdobienia tkanin i ubrań można wykonać metodą haftu komputerowego. Wykonane w ten sposób znaki i napisy są niezwykle trwałe , a zarazem eleganckie. Zdobienia mogą być więc wykonywane na wszelkiego rodzaju elementach odzieży o różnym przeznaczeniu, również tej reprezentacyjnej czy reklamowej.

 

Indywidualna grafika i trwałość wykonania

Indywidualnie zaprojektowane oryginalne wzory tworzone są na tekstyliach. Metoda haftu maszynowego pozwala na wykreowanie prawie nieskończonej ilości znaków w dowolnie wybranych kolorach.

Dzięki profesjonalnym maszynom można stworzyć metodą haftu komputerowego unikalne wzory na wszelkiego typu odzieży i różnorodnych tkaninach.

Haft ten z powodzeniem można również wykorzystać do znakowania różnego typu koszulek, na których powinno pojawić się logo firmy lub organizacji, napis albo charakterystyczny znak rozpoznawczy.

Ten rodzaj zdobienia jest odporny nawet na częste pranie i intensywne użytkowanie ubrań. Dodatkowo zachowuje żywe kolory przez cały okres korzystania z odzieży. Haft komputerowy bardzo dobrze sprawdza się na różnorodnych rodzajach tkanin, na bawełnie, tkaninach syntetycznych, nawet na odzieży ochronnej czy polarowej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możliwe jest wykonanie oryginalnego, niepowtarzalnego i trwałego znaku lub napisu na różnorodnych typach odzieży. W tym na różnych rodzajach koszulek damskich i męskich, sportowych, pracowniczych lub przeznaczonych do codziennego użytku.

Koszulki z nadrukiem haftem komputerowym charakteryzuje użycie do haftowania wysokiej jakości nici. To gwarantuje wytrzymałość wykonanego znaku. Podczas intensywnego użytkowania odzieży i częstego jej prania nawet w wysokiej temperaturze jakość nie ulega spadkowi.

Koszulki z własnym nadrukiem zawsze cechuje oryginalny projekt, który jest podstawą sukcesu.

Znajdujące się w ofercie koszulki męskie , jak również koszulki damskie z nadrukiem to grupa produktów najczęściej poszukiwanych.  Ta kategoria odzieży zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie.

Do zdobień koszulek wykorzystywana jest metoda haftu komputerowego. Ten rodzaj zdobienia tkanin wymaga umiejętności w tworzeniu wzorów, gdyż podczas pracy należy uwzględnić wiele elementów, które później zagwarantują wyjątkowy efekt. Już podczas przygotowywania projektu należy określić kilka ważnych czynników. Stopień skomplikowania wzoru przekłada się na ustalenie gęstości nici używanych do wykonania wzoru, podłoże materiałowe oraz wielkość powstającego znaku.

Proces powstawania nadruku komputerowego rozpoczyna się od stworzenia projektu i doboru kolorystyki. W następnym kroku wykonywany jest nadruk na tkaninie.

Duże doświadczenie w zakresie tworzenia haftu komputerowego jest gwarancją doskonałego efektu końcowego. Przykładowe zlecenie prezentujemy poniżej na przykładzie koszulki sportowej z nadrukiem.

Bogata gama kolorystyczna nici i odpowiednia powierzchnia haftu pozwala na wykonanie naprawdę oryginalnych nadruków. Kreatywność klientów nie zna granic, szczególnie przy odzieży zamawianej na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i eventy.

Oryginalnie wykonane wzory i napisy zdobią nie tylko koszulki sportowe z własnym nadrukiem, czy koszulki polo z haftem komputerowym, ale również odzież roboczą i ochronną.

haft komputerowy

Oferta koszulek z nadrukiem haftem komputerowym skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, organizacji, jak i do firm, które pragną wyróżniać się elegancką odzieżą z widocznym nadrukiem własnego logo, nazwy firmy lub znaku organizacji.

5/5 - (16 votes)
5/5 - (16 votes)

Zobacz pozostałe artykuły:

Koszulki z nadrukiem
31 sierpnia 2020

Koszulki z nadrukiem