围裙

围裙 do pracy to produkt dopasowany pod działalność w różnych branżach. Służy osłonie odzieży przed zabrudzeniami lub urazami. Ich rozmiary są uniwersalne, natomiast istnieje możliwość regulacji za pomocą pasków.

Poza produktami wielokrotnego użytku posiadamy także fartuchy jednorazowe pakowane po 10 lub 100 sztuk, szczególne stosowane w gastronomii. W sklepie znajdą Państwo modele wykonane z różnego rodzaju materiałów takich jak bawełna o wysokiej gramaturze, poliester, guma, polipropylen i inne, w zależności od przeznaczenia.

Użyte tworzywa charakteryzują się wysoką jakością oraz dodatkowymi właściwościami w przypadku fartuchów specjalistycznych. Spora część została uszyta z materiałów łatwo spieralnych. Zaopatrujemy miedzy innymi branżę kosmetyczną, gastronomiczną oraz ubojnie.

W dziale odzieży roboczej z fartuchami oferujemy również fartuchy 儿童的 适合年轻的烹饪实验爱好者。

W ofercie fartuchów roboczych znajdują się:

  • dla gastronomii oraz SPA,
  • antyprzecięciowe,
  • z polipropylenu/PE/PCV/Tyvek,
  • robocze.

围裙

美食与水疗

最受欢迎的优惠是围裙 保护性 致力于餐饮和化妆品行业。 我们还提供所谓的围裙-短围裙。 这些衣服是由棉,棉混纺以及合成材料制成的,可以轻松去除食品或化妆品上的污渍。 用于围裙的织物颜色增添了整洁的效果。

在这些行业中,美学和形象尤为重要,因为员工与客户有着很多联系-我们的产品将使他们感到专业和美学。 附加选项 刺绣 徽标将使您在竞争中脱颖而出,并更好地记住收件人。

专用防割装置

优质金属围裙 防割 主要用于食品工业。 它们是员工的设备的一部分,该员工执行与朝向身体的刀的操作有关的工作。 围裙由优质不锈钢和直径7毫米的金属环系统制成,符合EN13998(2级)的要求。 该标准允许在特殊条件下使用。 这种材料的高电阻使其无法刺穿身体。

围裙适合在HACCP系统中工作。 它们可用于加工塑料和皮革,以及将肉与骨头分离。 制造商确保,尽管围裙采用了材料,但应尽可能轻巧,并且不会限制活动自由度。

聚丙烯/ PE / PVC / TYVEK

围裙 聚丙烯,PE,PVC和tyvek są przeznaczone do warunków, gdzie występują substancje zagrażające uszkodzeniu odzieży oraz skóry w wyniku kontaktów z takimi materiałami jak chemikalia czy substancje łatwopalne. Posiadamy w ofercie fartuchy laboratoryjne z polipropylenu z kołnierzem dla ochrony szyi, a także modele z mikroporowatego laminatu PE przeznaczonego do osłony podczas pracy ze szkodliwymi substancjami.

Wśród ochronnych fartuchów znajdujących się także podgumowane fartuchy PCV najodpowiedniejsze do pracy w masarni przy obróbce mięsa niewymagającego noża skierowanego w stronę ciała. Szczelność zapewniająca osłonę odzieży zapewnia podgumowany materiał.

Fartuchy robocze

我们提供围裙 加工 renomowanych firm Leber&Hollman oraz Reis. Modele, które posiadamy w sprzedaży są w wersji z długim i krótkim rękawem. Fartuchy składającej się z mieszanki tkanin poliestrowych i bawełny o wysokiej gramaturze polecamy do pracy w kuchni, tam gdzie odzież narażona jest na silne i częste zabrudzenia, co w efekcie wymaga częstego prania w wysokich temperaturach nawet do 95 stopni przy zachowaniu estetyki ubrania.

Poza kuchnią fartuchy doskonale nadają się do pracy w magazynie, na produkcji, przy montażu lub w laboratoriach. Nowoczesny fason pozwala na atrakcyjny wygląd, a dokładne wykonanie w detalach sprawdzi się w użytkowaniu przez długi czas.