ผ้ากันเปื้อน

ผ้ากันเปื้อน do pracy to produkt dopasowany pod działalność w różnych branżach. Służy osłonie odzieży przed zabrudzeniami lub urazami. Ich rozmiary są uniwersalne, natomiast istnieje możliwość regulacji za pomocą pasków.

Poza produktami wielokrotnego użytku posiadamy także fartuchy jednorazowe pakowane po 10 lub 100 sztuk, szczególne stosowane w gastronomii. W sklepie znajdą Państwo modele wykonane z różnego rodzaju materiałów takich jak bawełna o wysokiej gramaturze, poliester, guma, polipropylen i inne, w zależności od przeznaczenia.

Użyte tworzywa charakteryzują się wysoką jakością oraz dodatkowymi właściwościami w przypadku fartuchów specjalistycznych. Spora część została uszyta z materiałów łatwo spieralnych. Zaopatrujemy miedzy innymi branżę kosmetyczną, gastronomiczną oraz ubojnie.

W dziale odzieży roboczej z fartuchami oferujemy również fartuchy เด็ก ๆ สำหรับผู้ชื่นชอบการทดลองทำอาหาร

W ofercie fartuchów roboczych znajdują się:

  • dla gastronomii oraz SPA,
  • antyprzecięciowe,
  • z polipropylenu/PE/PCV/Tyvek,
  • robocze.

ผ้ากันเปื้อน

การทำอาหารและสปา

ข้อเสนอที่ได้รับความนิยมมากที่สุดคือผ้ากันเปื้อน ป้องกัน ทุ่มเทให้กับอุตสาหกรรมการจัดเลี้ยงและเครื่องสำอาง เรายังมีผ้ากันเปื้อนที่เรียกว่าผ้ากันเปื้อนแบบสั้น เสื้อผ้าทำจากผ้าฝ้ายผสมฝ้ายและวัสดุสังเคราะห์ช่วยให้ขจัดคราบสกปรกจากอาหารหรือเครื่องสำอางได้ง่ายและอื่น ๆ สีของผ้าที่ใช้สำหรับผ้ากันเปื้อนช่วยเพิ่มความเรียบร้อย

ในอุตสาหกรรมเหล่านี้สุนทรียศาสตร์และภาพลักษณ์มีความสำคัญอย่างยิ่งเนื่องจากพนักงานมีการติดต่อกับลูกค้าเป็นจำนวนมากผลิตภัณฑ์ของเราจะทำให้พวกเขารู้สึกเป็นมืออาชีพและมีสุนทรียภาพ ตัวเลือกเพิ่มเติม เย็บปักถักร้อย โลโก้จะช่วยให้คุณโดดเด่นกว่าคู่แข่งและติดอยู่ในความทรงจำของผู้รับได้ดีขึ้น

อุปกรณ์ป้องกันการบาดเฉพาะ

ผ้ากันเปื้อนโลหะคุณภาพสูง ป้องกันการตัด มีไว้สำหรับอุตสาหกรรมอาหารเป็นหลัก พวกเขาเป็นส่วนหนึ่งของอุปกรณ์ของพนักงานที่ทำงานที่เกี่ยวข้องกับการใช้มีดที่พุ่งเข้าหาร่างกาย ผ้ากันเปื้อนทำจากสแตนเลสสตีลคุณภาพสูงและระบบวงแหวนโลหะที่มีเส้นผ่านศูนย์กลาง 7 มม. ซึ่งเป็นไปตามข้อกำหนดของ EN13998 (ระดับ 2) มาตรฐานนี้อนุญาตให้ใช้ในสภาวะที่ต้องดูแลเป็นพิเศษ ความต้านทานสูงของวัสดุนี้ช่วยป้องกันการเจาะของร่างกาย

ผ้ากันเปื้อนเหมาะสำหรับการทำงานในระบบ HACCP สามารถใช้ในการแปรรูปพลาสติกและหนังรวมถึงการแยกเนื้อออกจากกระดูก ผู้ผลิตตรวจสอบให้แน่ใจว่าผ้ากันเปื้อนแม้จะมีวัสดุ แต่ก็เบาที่สุดเท่าที่จะเป็นไปได้และไม่ได้ จำกัด เสรีภาพในการเคลื่อนไหว

โพลีโพรพีลีน / PE / PVC / TYVEK

ผ้ากันเปื้อนทำจาก โพลีโพรพีลีน PE PVC และไทเวค są przeznaczone do warunków, gdzie występują substancje zagrażające uszkodzeniu odzieży oraz skóry w wyniku kontaktów z takimi materiałami jak chemikalia czy substancje łatwopalne. Posiadamy w ofercie fartuchy laboratoryjne z polipropylenu z kołnierzem dla ochrony szyi, a także modele z mikroporowatego laminatu PE przeznaczonego do osłony podczas pracy ze szkodliwymi substancjami.

Wśród ochronnych fartuchów znajdujących się także podgumowane fartuchy PCV najodpowiedniejsze do pracy w masarni przy obróbce mięsa niewymagającego noża skierowanego w stronę ciała. Szczelność zapewniająca osłonę odzieży zapewnia podgumowany materiał.

Fartuchy robocze

เราขอเสนอผ้ากันเปื้อน ทำงาน renomowanych firm Leber&Hollman oraz Reis. Modele, które posiadamy w sprzedaży są w wersji z długim i krótkim rękawem. Fartuchy składającej się z mieszanki tkanin poliestrowych i bawełny o wysokiej gramaturze polecamy do pracy w kuchni, tam gdzie odzież narażona jest na silne i częste zabrudzenia, co w efekcie wymaga częstego prania w wysokich temperaturach nawet do 95 stopni przy zachowaniu estetyki ubrania.

Poza kuchnią fartuchy doskonale nadają się do pracy w magazynie, na produkcji, przy montażu lub w laboratoriach. Nowoczesny fason pozwala na atrakcyjny wygląd, a dokładne wykonanie w detalach sprawdzi się w użytkowaniu przez długi czas.