Комбинезони за замрзавање

комбинезони замрзивач to odzież dedykowana do pracy w warunkach, gdzie temperatura spada nawet do -40 stopni C. Są to produkty wysokiej jakości, uszyte z dużą starannością, które sprawdziły się już w wielu firmach. Doceniane za swoją funkcjonalność są wybierane przez klientów z różnych krajów. Często kupowane w zestawieniu z butami и rękawiczkami. Polecamy również bieliznę termoaktywną, która doskonale uzupełni ochronę ciała przed niskimi temperaturami.

Комбинезон хладњаче Цолдсторе ЦС-12

Професионални комбинезон за хладњаче

W sklepie p-m.com.pl oferujemy profesjonalne kombinezony do mroźni i chłodni, które wyróżnia funkcjonalność oraz współczesne wzornictwo. Najpopularniejszy model to Coldstore CS-12 zapewniający bezpieczeństwo i komfort pracy z zachowaniem najwyższego, możliwego zabezpieczenia.

Jednoczęściowy kostium posiada odblaskowe pasy dla lepszej widoczności.

Ten model ma wszyte suwaki w nogawki oraz półrękawiczki przy makietach. Kostium posiada потврда, dzięki któremu może być używany w miejscach, w których temperatura dochodzi do -40 st.C chroniąc przed zimnem kontaktowym i konwekcyjnym. Model Coldstore CS-12 składa się z oddychającej tkaniny zewnętrznej poliester o właściwościach plamo- i wodoodpornych. Z serii COLDSTROE oferujemy również kurtkę COLDSTORE CS10 oraz spodnie COLDSTORE CS11.

Kombinezon ochronny do mroźni lub chłodni HI-GLO 40 ochrona do-83,3°C

Професионални асортиман за професионалне компаније

Modele, które posiadamy w ofercie posiadają szczegółowe opisy. Dodatkowo w modelu Hi-Glo 40 udostępniliśmy certyfikat potwierdzający spełnienie normy UNE-EN 342:2004/ AC: 2008. Wspomniany model posiada 340 g izolacji termicznej, zewnętrzny materiał to nylon, a środek uszyto z poliestru, kołnierz natomiast zawiera 280g poliestru polarowego. Klienci mogą sprawdzić z czego są wykonane produkty, do jakich temperatur jest przeznaczony oraz jaką gramaturę posiada dany produkt. Kombinezony zostały tak zaprojektowane, aby mogły służyć przez kilka lat oraz możliwie jak najbardziej nie utrudniały ruchów w pracy.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który chętnie pomoże dopasować odpowiednią odzież do mroźni i chłodni. Posiadamy także w ofercie kurtki, spodnie, buty, rękawiczki.