T-shaati oo daabacan

T-shaati oo daabacan

Casri ah daabacaadda kumbuyuutarka jest wykorzystywany do wykonywania zdobień różnego rodzaju tkanin i odzieży takich jak koszulki z nadrukiem, również odzieży tej osobistej, używanej w pracy i na wszelkiego rodzaju spotkaniach.

Dharka daabacan ayaa noqon kara shey xayeysiin ah waxayna kaa caawineysaa sameynta sumaddaada. Daabacadda kumbuyuutarka ayaa lagu dhejinayaa funaanado, surwaal, dhididka, koofiyadaha, dharka ilaalinta iyo shaqada.

Booqo dukaankayaga internetka ah >>

Hase yeeshe, kan ugu caansan funaanado aad ku daabacan tahay, które cieszą się dziś ogromnym zainteresowaniem. Pozwalają na realizację indywidualnych, nawet najbardziej oryginalnych pomysłów na własny ubiór. Jest to też idealne rozwiązanie dla firm, stowarzyszeń, wszelkich organizacji i osób prywatnych, które pragną korzystać z własnej odzieży z umieszczonym na niej indywidualnym logo lub napisem.

T-shaati oo daabacan

Moodada, casriga ah iyo asalka ah ee baahida qurxinta dharka iyo dharka waxaa lagu samayn karaa habka daabacaadda kumbuyuutarka. Wykonane w ten sposób znaki i napisy są niezwykle trwałe , a zarazem eleganckie. Zdobienia mogą być więc wykonywane na wszelkiego rodzaju elementach odzieży o różnym przeznaczeniu, również tej reprezentacyjnej czy reklamowej.

Indywidualna grafika i trwałość wykonania

Qaababka asalka ah ee shaqsiyan loo qaabeeyey tworzone są na tekstyliach. Metoda haftu maszynowego pozwala na wykreowanie prawie nieskończonej ilości znaków w dowolnie wybranych kolorach.

Dzięki profesjonalnym maszynom można stworzyć metodą haftu komputerowego unikalne wzory na wszelkiego typu odzieży i różnorodnych tkaninach.

Shaashadan ayaa sidoo kale si guul leh loogu isticmaali karaa in lagu calaamadiyo noocyo kala duwan oo funaanado ah oo ay tahay inay ka muuqato sumadda shirkadda ama urur, qoraal ama summad gaar ah.

Ten rodzaj zdobienia jest odporny nawet na częste pranie i intensywne użytkowanie ubrań. Dodatkowo zachowuje żywe kolory przez cały okres korzystania z odzieży. Kombuyuutar gacmeed Waxay si aad ah ugu shaqeysaa noocyada kala duwan ee dharka, suufka, dharka synthetic, xitaa dharka difaaca ama dhogorta.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możliwe jest wykonanie oryginalnego, niepowtarzalnego i trwałego znaku lub napisu na różnorodnych typach odzieży. W tym na różnych rodzajach koszulek damskich i męskich, sportowych, pracowniczych lub przeznaczonych do codziennego użytku.

Funaanado lagu daabacay shaashadda kumbuyuutarka charakteryzuje użycie do haftowania wysokiej jakości nici. To gwarantuje wytrzymałość wykonanego znaku. Podczas intensywnego użytkowania odzieży i częstego jej prania nawet w wysokiej temperaturze jakość nie ulega spadkowi.

Koszulki z własnym nadrukiem zawsze cechuje oryginalny projekt, który jest podstawą sukcesu.

Znajdujące się w ofercie koszulki męskie , jak również koszulki damskie z nadrukiem to grupa produktów najczęściej poszukiwanych. Ta kategoria odzieży zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie.

Do zdobień koszulek wykorzystywana jest metoda haftu komputerowego. Ten rodzaj zdobienia tkanin wymaga umiejętności w tworzeniu wzorów, gdyż podczas pracy należy uwzględnić wiele elementów, które później zagwarantują wyjątkowy efekt. Już podczas przygotowywania projektu należy określić kilka ważnych czynników. Stopień skomplikowania wzoru przekłada się na ustalenie gęstości nici używanych do wykonania wzoru, podłoże materiałowe oraz wielkość powstającego znaku.

Proces powstawania nadruku komputerowego rozpoczyna się od stworzenia projektu i doboru kolorystyki. W następnym kroku wykonywany jest nadruk na tkaninie.

Duże doświadczenie w zakresie tworzenia haftu komputerowego jest gwarancją doskonałego efektu końcowego. Przykładowe zlecenie prezentujemy poniżej na przykładzie koszulki sportowej z nadrukiem.

Bogata gama kolorystyczna nici i odpowiednia powierzchnia haftu pozwala na wykonanie naprawdę oryginalnych nadruków. Kreatywność klientów nie zna granic, szczególnie przy odzieży zamawianej na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i eventy.

Oryginalnie wykonane wzory i napisy zdobią nie tylko koszulki sportowe z własnym nadrukiem, czy koszulki polo z haftem komputerowym, ale również odzież roboczą i ochronną.

daabacaadda kumbuyuutarka

Soo bandhigida funaanado lagu daabacay shaashadda kumbuyuutarka waxaa loola hadlayaa shaqsiyaadka, ururada, iyo shirkadaha doonaya inay la istaagaan dhar qurxoon oo wata daabac muuqda oo ah astaan ​​u gaar ah, magaca shirkada ama astaan ​​urur.

Eeg qodobbada kale:

T-shaati oo daabacan
31 August 2020

T-shaati oo daabacan