Рушники / халати

Рушники і халати рекламні матеріали - ідеальний рекламний засіб. Правильна якість текстиль, trwałe i eleganckie logo mogą być idealną wizytówką firmy. Najczęściej spotykane w hotelach, ośrodkach rekreacyjnych, SPA, pensjonatach oraz wielu innych miejscach zdecydowanie podnoszą prestiż firmy.

Wysokiej klasy tekstylia ze znakowaniem zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jednocześnie będą się wyróżniać na tle konkurencji podwyższoną trwałością oraz obniżoną podatnością na uszkodzenia.

Готельний та SPA текстиль з вишивкою

Приємно торкатися матеріалів

Materiały z jakich zostały wykonane ręczniki i szlafroki są miękkie w dotyku i delikatne nawet dla wrażliwej skóry. Dzięki komfortowi jaki zapewniają jego użytkownikowi , pozytywnie oddziałują na postrzeganie firmy.

Dodatkowo w przypadku umożliwienia gościom zakupu takiego ręcznika ze znakowaniem, zwiększa się szansa na ponowną wizytę klienta z uwagi na jego utrwalenie w pamięci marki podczas korzystania z ręcznika czy innych tekstyliów. Takie praktyczne gadżety są zawsze mile odbierane, a z drugiej strony budują pozycję marki na rynku.

Рушники з можливістю логотипу готелю

Варто звернути увагу на рушники з швидкосохлих матеріалів, які зменшують ризик вологи, а отже - неприємного запаху. Текстиль у нашому магазині пристосований до частого використання та прання при високих температурах.

Практична та ефективна вітрина компанії

Znakowanie wykonane na tekstyliach hotelowych i gastronomicznych prezentują się bardzo efektownie przykuwając tym samym wzrok otoczenia. Jest to wyjątkowa okazja dla tych, którzy oczekują atrakcyjnego wizerunku. Posiadamy własny park maszynowy wyposażony w urządzenia wyłącznie wysokiej klasy.

Mając do dyspozycji te możliwości jesteśmy w stanie uzyskać efekt znakowania z zachowaniem szczególnej perfekcji w każdym detalu. Oferujemy różne metody маркування, крім особливо рекомендованих комп’ютерна вишивка для більш щільних тканин ми також проводимо трафаретний друк та сублімацію.

комп’ютерна вишивка

Рушники z вишивка to również doskonały pomysł na prezent. Taki spersonalizowany, elegancki, ale też praktyczny prezent ucieszy każdego obdarowanego. Ozdobiony oryginalnym wzorem, logiem pozostawi miłe wspomnienie na długi czas.

Każdy korzysta z ręczników, jest niezbędny w codziennym życiu, więc osoba, która go otrzyma na pewno będzie go używała. Jest to świetna niespodzianka bez względu na porę roku czy okazję, może stanowić prezent dla bliskich, klientów czy kontrahentów.

Każda firma może również takie znakowane ręczniki wykorzystać jako nagrody w konkursach w social media – jest to jedna z efektowniejszych i konkurencyjnych cenowo form reklamy.

комп’ютерна вишивка

Комп’ютерна вишивка на текстилі