Аксесуари для одягу

Аксесуари для одягу to wybór produktów mających zastosowanie w różnych branżach. аксесуари, które oferujemy w naszym sklepie to produkty od producentów, z którymi współpracujemy w zakresie dostarczania odzieży i tekstyliów.

Mogą mieć Państwo pewność, że są to artykuły wysokiej jakości. Współpracujemy z zaufanymi markami, które nie tylko cieszą się pozytywną opinią, ale i dbają o poszerzenie asortymentu. W tej kategorii można kupić m.in. krawaty, maseczki, czy tez przyłbice ochronne na twarz.

Oferta, którą Państwu proponujemy dedykowana jest zarówno do firm jak i klientów prywatnych. Dzięki stałej робота в команді та великі замовлення, ми можемо запропонувати вам привабливі ціни, починаючи з одного товару. Існує можливість додаткової знижки при більших замовленнях.

аксесуари для одягу також включають тонкий чорний краваткуКласичний білий атласний гладкий краватка

Akcesoria odzieżowe są nieodłącznym elementem ubioru dla każdego komu zależy na kompletnym i spójnym wizerunku. Modny krawat elegancko komponuje się do koszuli, a dodatkowo jeżeli koszula jest wzbogacona o indywidualny logo lub precyzyjny haft firmy to podnosi to prestiż firmy oraz wzbudza większa zaufanie do pracownika.

Krawat uszyto z wytrzymałej tkaniny o gęstym splocie niepodatnej na uszkodzenia przez długi czas, wszystko po to , aby jak najdłużej prezentował się jak nowy. Krawat chętnie jest kupowany jako uzupełnienie stroju personelu hotelowego na recepcji oraz dla kelnerów i restauratorów.

Захисні аксесуари

Nie słabnącym zainteresowaniem cieszą się maseczki ochronne na usta i nos, które występują w różnych wariantach. Mnogość kolorów z pewnością pozwoli wybrać coś dla dorosłych oraz dzieci. Maseczki zostały uszyte w naszej szwalni, dzięki czemu mamy pewność co do zastosowanych materiałów oraz jakości wykonania.

Do ich produkcji wykorzystano bezpieczne tkaniny z certyfikowanych materiałów, które nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Oferujemy sprzedaż maseczek wielokrotnego użytko oraz maseczki jednorazowe. Posiadamy także maseczki wyposażone w kieszonkę na wymienny filtr.

Багаторазова бавовняна маска для рота і носа, графітово-сіра

Бавовняна маска графітова

Для тих, хто хоче одночасно більше комфорту та свободи використання маски, ми створили два типи шоломів. Ми маємо анфаси з бавовняного козирка та маски та міні шоломи покриває ніч і губи, особливо зручно для людей, які носять окуляри. Наша продукція відповідає чинним нормам та стандартам.

Міні шолом для носа і рота

Міні шолом для носа і рота

Захисний шолом для всього обличчя

Анфас з шолом