P FORR KOMPANIVE

Ofertë për kompani

Pse ia vlen të punosh me ne?

Ne jemi një kompani e specializuar në shitjen dhe shpërndarjen e reklamave dhe veshjeve të punës. Ne ofrojmë shënjimin jo vetëm të veshjeve, por edhe tekstilet duke përdorur metodën qëndisje kompjuteri dhe shtypjen e ekranit.

Regjistroni kompaninë tuaj sot dhe merrni një zbritje tërheqëse! >>

1. Përvojë

Stafi ynë i kualifikuar me përvojë shumë vjeçare do të jetë i lumtur të ndihmojë dhe këshillojë në hartimin dhe zgjedhjen e teknikës më të mirë të shënimit. Ne kemi përvojë të gjerë në qepje, prerje dhe dizajnim për agjensitë e reklamave dhe markave të famshme.

2. Gjithëpërfshirja

Që nga viti 2003, ne kemi ofruar shërbime të qepjes, prerjes, hekurosjes dhe etiketimit. Ne kemi dhomën tonë të qepjes dhe parkun e makinës për qëndisje. Ne kemi një gamë të gjerë produktesh - mbi 6000 produkte, veshje pune dhe rroba reklamuese nga prodhuesit e njohur me çmime shumë tërheqëse. Ju mund të blini të dy veshjet dhe shërbimet e shënjimit (ju lutemi na kontaktoni paraprakisht për një vlerësim të personalizimit) në faqen tonë të internetit www.pm.com.pl ose në dyqanin tonë në Allegro "PRODHUESI-BHP".

3. Angazhimi

Dhoma jonë e qepjes siguron që produktet që prodhojmë janë bërë nga pëlhura më të larta me cilësi më të shkëlqyera funksionale dhe teknologji më të përparuara të ngjyrosjes dhe përfundimit. Ne jemi në gjendje të takojmë kontraktorët më të kërkuar përmes përdorimit efektiv të pajisjeve në dispozicionin tonë.

4. Fleksibiliteti

Ne jemi fleksibël - ne reagojmë shpejt ndaj nevojave të klientëve - si në prodhim ashtu edhe në çështjet formale. Ne ofrojmë shërbimin e qëndisjes dhe shtypjes së ekranit si në produktet e blera në dyqanin tonë dhe të dorëzuara nga klienti. Për më tepër, duke u regjistruar në faqen tonë të internetit, kur bëni një blerje, mund të merrni një zbritje shtesë nga porosia e dytë.

5. Besimi

Ne vijmë në çdo rend individual, duke monitoruar zbatimin e tij në çdo fazë. Ne e ndërtojmë besueshmërinë tonë në komunikimin e hapur me klientët dhe kujdesin thelbësor profesional.

Qëndisje kompjuterike - personalizim prestigjioz

Prodhimi i llojeve të ndryshme të veshjeve - përfshirë veshjen e specializuar - është vetëm një pjesë e ofertës sonë. Si pjesë e bashkëpunimit, klientët tanë marrin gjithashtu mundësinë e përdorimit të shumë shërbimeve shtesë. Ne gjithashtu operojmë në mënyrë dinamike si një punëtori e qëndisjes, e cila është një nga arsyet tona më të mëdha për të qenë krenarë.

Qëndisje kompjuterike është një mënyrë e shkëlqyer me cilësi, elegante dhe të qëndrueshme për etiketimin e veshjeve. Me përdorimin e objekteve të specializuara teknike, ne jemi në gjendje të bëjmë ndonjë model, madje shumë të saktë, të çdo madhësie në rroba të çdo madhësie. Ne bëjmë aplikime të qëndisjes në shumicën e llojeve të veshjeve (këmisha me mëngë, bluza, rroba pune, platforma, lidhëse, shalle). Ne gjithashtu nuk jemi të kufizuar nga lloji i veshjeve - fabrika jonë ka një dhomë profesionale të qepjes dhe prerjes, kështu që ne kemi një kontroll të plotë mbi cilësinë e asaj që përgatitim për ju. Mundësitë e ofruara nga dyqani i qëndisjeve të kompjuterave janë një avantazh i madh për një kompani që shërben në tregun polak të veshjeve të punës dhe reklamave.

Ata na besuan, ndër të tjera:

- Helukabel
- Mercedes-Benz
- Grimbergen
- Purina ProPlant
- Kruajtëse
- Honda
- Heineken
- Orlen
- 1 minutë Jacobs
- Bosch
- Bridgestone
- Prestigj i aksioneve
- Warka
- wywiec

dhe shumë të tjera. Më shumë për të parë në tonën dyqan. Projektet tona të mëparshme tregojnë se, pavarësisht nga projekti, ne jemi në gjendje të kryejmë porosi me besueshmëri dhe në kohë.

Shtypja e ekranit - shënimi i reklamave

Shtë një nga format më të zgjedhura të shënjimit, të cilat ne jemi gjithashtu në gjendje të ofrojmë. Ky shërbim nuk është vetëm i qëndrueshëm dhe siguron cilësi të shkëlqyeshme, por gjithashtu pasqyron me saktësi paletën e ngjyrave të secilit dizajn grafik. Falë teknologjisë dhe saktësisë së saj të përparuar, ne jemi në gjendje t'u ofrojmë klientëve tanë cilësinë më të mirë të mundshme, si për vetë rrobat, ashtu edhe me logon e qëndisur mbi to, mbishkrime të shtypura ose grafika. Për shkak të plotësimit të shërbimeve tona, ne kemi kontroll mbi të gjithë procesin e krijimit të një projekti të përfunduar.

Dorëzimi i shpejtë është qëllimi ynë

Ne u japim porosi klientëve në të gjithë Poloninë, si dhe jashtë vendit. Ne i dërgojmë mallrat kryesisht përmes korrierit DPD. Për porositë më të mëdha, me kërkesë të klientit, ne organizojmë transportin në depo. Ne jemi në gjendje të bashkëpunojmë me porosi të rregullta me çmime shumë tërheqëse. Ekziston gjithashtu një mundësi e mbledhjes personale në selinë tonë në Rawa Mazowiecka.