sweatshirts

Këmishë xhupi, në vendin fqinj pantallona i T-këmishajanë grupi themelor i veshjeve të punonjësve në shumë industri. Ato janë gjithashtu një transportues i shkëlqyeshëm i reklamimit të një kompanie, klubi apo ngjarje, sepse jo vetëm duke vendosur një logo, por edhe nga ngjyra e veshjeve, ato mund të identifikohen me markën. Veshjet me xhup që ofrojnë ngrohtësi, lejojnë lirinë e lëvizjes më mirë se një xhaketë, dhe gjithashtu mbrojnë veshje private.

Xhup për burra me mundësinë e ndonjë qëndisjejeXhup per femra BOMBER 454 me zinxhir, te kuq, cdo logo

Bluza - modë shkojnë krah për krah me rehati

Në tonë dyqan do të gjeni një përzgjedhje të gjerë të bluzave të reklamave për qëllime të ndryshme. Modelet që ne ofrojmë janë bërë nga materiale me cilësi të lartë që garantojnë një jetë të gjatë produkti.

Falë vetive të tyre, xhupat mbrojnë shumë mirë trupin në kushte të ndryshme të motit. Shumëllojshmëria e modeleve lejon që ato të përdoren në të gjitha stinët gjatë gjithë vitit. Në varësi të motit ose kushteve të punës, ju mund të zgjidhni nga versionet e ngrohta, të dimrit dhe të hollë të verës, si dhe kërcyesit pak të izoluar të pranverës dhe vjeshtës.

Komoditeti dhe funksionaliteti

Ne e dimë në mënyrë të përkryer se klientët tanë kanë nevoja të ndryshme blerjeje që vijnë jo vetëm nga kushtet e punës, por edhe nga preferencat individuale. Duke e ditur këtë, ne u siguruam që xhupat e bluzave të ofruara në asortimentin tonë kishin veçori që mbrojnë nga papastërtia, paralajmërojnë dhe mbrojnë kundër substancave të dëmshme kimike.

Xhupa unisex me reflektim të verdhë Adler 4V6Xhupa blu me ngjyrë blu, çfarëdo shtypi

Komoditeti, së bashku me funksionalitetin, është gjithashtu shumë i rëndësishëm. Kjo është arsyeja pse shumë modele janë të pajisura me saldim të rehatshëm në bel dhe në kyçet e këmbëve për të siguruar izolim maksimal termik dhe për të mbrojtur veshjen private të punonjësit nga dëmtimi ose papastërtia. Disa nga këmishat e xhupave kanë qepur elemente të posaçme që rrisin rezistencën mekanike të materialeve në vendet më të ekspozuara ndaj dëmtimit për shkak të përdorimit të shtuar (psh. Bërrylat).

Personalizimi për prestigj më të madh

Shumë kompani e vlerësojnë atë individualitet dhe personalizim, veçanërisht nëse punonjësit luajnë një rol përfaqësues në kontaktet me kontraktorët e mundshëm dhe klientët. Pas kësaj plumbi, ia vlen të zgjidhni një metodë të shënjimit me cilësi të lartë që do të jetë rezistente ndaj dëmtimeve, gërryerjes dhe larjes në temperatura të larta. Prandaj, ne e rekomandojmë atë për një personalizim të qëndrueshëm dhe elegant qëndisje kompjuteri.

Bluza me mundësi për qëndisje në kompjuter

Qëndisje kompjuterike në veshje

Shtë për këtë arsye që veshja e shtypur është një element i popullarizuar i veshjeve për lloje të ndryshme të ngjarjeve në natyrë, stenda përfaqësuese, konferenca dhe trajnime. Veshja në ngjyrat e kompanisë ose klubit me personalizim ka një efekt pozitiv në imazhin e markës dhe rrit prestigjin e saj.

Ne ofrojmë bluza nga kompani të tilla si Reis, Leber & Hollman, Stedman, LH-Scot dhe Adler. Shitja përfshin: bluza, xhupa pune, xhupa polipropileni, xhupa paralajmërues, xhupa.

Ne jemi në dispozicionin tuaj në zgjedhjen dhe personalizimin e produkteve. Ne kemi një park të avancuar makinash që na ofron punë efikase dhe cilësi të lartë për klientët tanë. Gama e plotë e modeleve mund të blihet si në dyqanin tonë online www.pm.com.pl ose në dyqanin tonë në Allegro "PRODHUESI-BHP". Nëse dëshironi të shihni urdhërat e mostrave të qëndisjes, ju lutemi vizitoni skedën rreth firmie.