Руно

Руно е многу популарна облека, честопати третирана како постојан елемент работа или рекламирање облека, што овозможува многу поголема слобода на движење од јакна, истовремено заштитувајќи ја приватната облека на вработениот.

Руно е одличен производ за компјутерски везови

Руно е одличен производ за компјутерски везови

Токму овие предности го прават руно многу популарно во многу индустрии. Тие се чест избор за вработените, меѓу другите, во производството, логистиката и градежната индустрија, но и за приватни цели како практична и пријатна облека за разни активности.

Машко руно Адлер 506 можно е везење

Машко руно Адлер 506 со можност за секакво везење

Широк избор на руно достапна во нашата продавница доаѓа во богата палета на бои.

Благодарение на ова, можете да го прилагодите вашиот избор идентификувајќи го со боите на компанијата.

Покрај тоа, за трајна и елегантна персонализација, можете да нарачате извршување на руно компјутерски вез. Ние продаваме женски, машки, детски и унисекс модели во различни големини.

Реифлекс дуксер од реисот порачајте си своја графика

ISенски дуксер за заштитно руно REIS Polladyds црно

Машки дуксер од темносино и црно руно

Посетете ја нашата онлајн продавница >>

Руно како чест избор за работна облека

Јакни за руно достапни во нашите продавници се произведени од компании како што се ориз oraz Лебер и Холман.

Ние нудиме широк избор на модели во зависност од индивидуалните преференции - целосно затворен или опремен само со краток патент на вратот, со или без качулка.

Многу модели се опремени со практичен држач за јака, кој штити од студ, на пример кога работите надвор или во ладилни услови (за кратко време, во случај на работа во постојани услови на ниска температура, ви препорачуваме облека за ладилници и замрзнувачи).

Многу џемпери од нашиот асортиман имаат практични џебови со патенти, особено ценети во услови на зголемена активност.

Рефлексивни руно на Адлер унисекс

Ние исто така нудиме руно во предупредувачки бои и со рефлективни елементи, кои се особено популарни кај работниците во сообраќајот, градежните работници, сите видови платформи и бродоградилиштата. Некои од џемперите имаат појаси на половината, овозможувајќи не само да ја прилагодат маичката на различни типови фигури, туку и на временските услови.

Рекламирање руно

Многу компании го ценат тоа индивидуалност и персонализација, особено ако вработените играат репрезентативна улога во контакти со потенцијални изведувачи и клиенти.

Методот на обележување со компјутерски вез на облека

Методот на обележување со компјутерски вез на облека

Затоа е печатено руно е популарен елемент на облека за разни видови настани на отворено, репрезентативни штандови, конференции и обука.

Додека ја градевме понудата, не заборавивме најмладиот. Во нашата продавница ќе најдете руно за деца во разни бои и големини. Ние исто така правиме везови на облека со логоа на училишта и клубови за нив.

компјутерски везови на облека за деца и млади

Рушеви заедно со Маици се најмногу избрани производи за персонализација и на работна и во рекламна облека.

Ве покануваме на нашата продавница, каде ќе најдете целиот спектар на работа и рекламирање руно.