Маички

Кошули, веднаш до соседството панталони i Маици, се основниот сет на облека за вработените во многу индустрии. Тие исто така се одличен носител на рекламирање компанија, клуб или настан, затоа што не само со поставување лого, туку и по бојата на облеката, тие можат да се идентификуваат со марката. Маичките што овозможуваат топлина, овозможуваат слобода на движење подобро од јакна, а исто така ја штитат и приватната облека.

Машка дуксерка со можност за секакво везењеWomen'sенски дуксер BOMBER 454 со патент, црвена, какво било лого

Суичери - модерни одат рака под рака со удобност

Во нашата продавница ќе најдете широк избор на рекламни џемпери за разни намени. Моделите што ги нудиме се изработени од висококвалитетни материјали кои гарантираат долг живот на производот.

Благодарение на нивните својства, дуксерите одлично го штитат организмот во различни временски услови. Разновидноста на модели им овозможува да се користат во сите сезони во текот на целата година. Во зависност од временските услови или условите за работа, можете да изберете од топли, зимски и потенки летни верзии, како и малку изолирани џемпери од пролет и есен.

Удобност и функционалност

Ние совршено добро знаеме дека нашите клиенти имаат различни потреби за набавка, не само од работните услови, туку и од индивидуалните преференции. Знаејќи го ова, се уверивме дека маиците понудени во нашиот асортиман имаат карактеристики што штитат од нечистотија, предупредуваат и штитат од штетни хемиски материи.

Унисекс жолти маички Adler 4V6Машки темносини дуксери, каков било принт

Удобноста, заедно со функционалноста, е исто така многу важна. Затоа многу модели се опремени со удобни заварувања на половината и на зглобовите за да се обезбеди максимална топлинска изолација и да се заштити приватната облека на вработениот од оштетување или нечистотија. Некои од кошулите имаат зашиени специјални елементи кои ја зголемуваат механичката отпорност на материјалите на местата кои се најмногу изложени на оштетување како резултат на зголемена употреба (на пр. Лактите).

Персонализација за поголем престиж

Многу компании го ценат тоа индивидуалност и персонализација, особено ако вработените играат репрезентативна улога во контакти со потенцијални изведувачи и клиенти. По ова водство, вреди да се избере висококвалитетен метод за означување кој ќе биде отпорен на оштетување, абразија и миење на високи температури. Затоа го препорачуваме за трајна и елегантна персонализација компјутерски вез.

Суичери со можност за вез на компјутер

Везови на компјутер на облека

Поради оваа причина, печатената облека е популарен елемент на облека за разни видови настани на отворено, репрезентативни штандови, конференции и тренинзи. Облеката во боите на компанијата или клубот со персонализација има позитивен ефект врз имиџот на брендот и го зголемува нејзиниот престиж.

Ние нудиме дуксери од компании како Reis, Leber & Hollman, Stedman, LH-Scot и Adler. Продажбата вклучува: руно, работни дуксери, полипропиленски дуксери, дуксери за предупредување, џемпери.

Ви стоиме на располагање во изборот и персонализирањето на производите. Имаме напреден машински парк кој ни обезбедува ефикасна работа и висок квалитет за нашите клиенти. Целиот спектар на модели може да се купи и во нашата онлајн продавница www.pm.com.pl или во нашата продавница на Алегро “ПРОИЗВОД-БХП". Ако сакате да ги видите нашите нарачки за везење со примероци, посетете го табулаторот за фирма.