Vests an Tank Tops

Praktesch a praktesch kamizelki ass déi perfekt Léisung fir all Saison. Hir Villsäitegkeet erlaabt et mat hinnen ze kombinéieren Halschent w lato jak i bluzami w zimę. Oferujemy Państwu Aarbecht vests oraz Warnvesten wykonane z wysokojakościowych materiałów.

Bezrękawniki zapewniają izolację ciepła, zapewniają swobodę ruchów, a dzięki praktycznym kieszeniom pozwalają zabierać ze sobą niezbędne przedmioty. Te praktyczne cechy sprawiają, że jest to odzież ceniona przez użytkowników wielu firm i instytucji.

Kamizelki z miejscem na dowolny nadruk

Bezrękawnik damski roboczy

Oferujemy szeroki wybór modeli z firmy Adler, Stedman, Reis oraz Leber&Hollman. Bogaty wybór kolorów, rozmiarów oraz liczne właściwości powodują, że zastosowanie kamizelek cieszy się powodzeniem jako odzież robocza, ale również odzież prywatna.

Dla pracowników remontowo- budowlanych polecamy kamizelki z licznymi kieszeniami szczególnie przydatnymi do przechowywania drobnych elementów. Odzież na długo zachowuje swoją trwałość dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości.

Produkty są wykonane m.in. z bawełny i poliestru, niektóre posiadają również dodatkową regulację. Dla osób pracujących w niebezpiecznych warunkach, oferujemy kamizelki ochronne w ostrzegawczych kolorach z odblaskowymi elementami.

Kamizelki ostrzegawcze

Kamizelki ostrzegawcze należą to specjalistycznej odzieży ochronnej zwiększającej widoczność. Dodatkowo wszyte taśmy odblaskowe powodują zdecydowanie lepszą widoczność w utrudnionych warunkach pogodowych. Kamizelki mają szerokie zastosowanie zarówno wśród pracowników fizycznych, przedstawicieli służb drogowych, ale również wśród amatorów sportu, uczestników marszy, turystów czy dzieci i młodzieży szkolnej.

Nasze produkty spełniają wszelkie wymagane normy prawne. Przy doborze kamizelki ważne jest, aby ją odpowiednio dopasować do wzrostu, ponieważ pasy odblaskowe powinny znajdować się na wysokości reflektorów samochodowych. Źle dopasowana spowoduje mniejszą funkcjonalność spowodowaną przesunięciem się elementów odblaskowych.

Kamizelka odblaskowa ostrzegawcza

Poziomy widzialności kamizelek reguluje norma unijna EN XNUMX:XNUMX, wyróżnia ona trzy poziomy widzialności:

  • XNUMX, o najniższym stopniu widzialności, znajdują zastosowanie tylko w ruchu drogowym,
  • XNUMX, o średnim poziomie widzialności, spełniające wymogi odzieży ochronnej,
  • XNUMX, odzież o najwyższym stopniu widzialności, z wieloma pasami odblaskowymi o minimalnej szerokości XNUMX cm.

W naszych sklepach oferujemy wysokiej jakości odzież drugiego stopnia widzialności odpowiednie do zastosowania w pracy.

Bezrękawniki

Posiadamy bezrękawniki takich firm jak Adler oraz Leber&Hollman.

Do wyboru proponujemy przewiewne modele dedykowane głównie na porę wiosenno – letnią oraz modele ocieplane do wykorzystania w okresie jesienno- zimowym.

W zależności od fasonu do wyboru są wersje z licznymi kieszeniami usprawniających pracę np. monterów czy elektrykom.  Bezrękawniki idealnie sprawdzają się w codziennej aktywności pomagając przy tym zachować ciepło. Dostępne kolory, w tym moro, pozwalają dopasować je do okoliczności oraz indywidualnych preferencji, np. dla leśników czy rybaków.

Bezrękawniki wykonano z wysokiej jakości materiałów, w większości posiadających zewnętrzną warstwę poliestrową będącą ochroną przed wiatrem czy deszczem. Spora część modeli posiada kołnierzyki ze stójką dla lepszej osłony przez zimnem.

Personaliséierung fir méi Prestige

Wiele Klientów ceni sobie indywidualność oraz personalizację, szczególnie jeżeli pracownicy spełniają funkcję reprezentacyjną w kontaktach z potencjalnymi kontrahentami i klientami.

Computer Broderie

Bezrękawniki z nadrukiem są częstym wyborem do znakowania odzieży. Mając to na uwadze, warto rozważyć metodę nadruku wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia, utratę koloru i pranie w wysokiej temperaturze. Dlatego dla solidnej personalizacji rekomendujemy Computer Broderie. Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie internetowym www.pm.com.pl lub na Allegro “PRODUCENT-BHP".