Ornaments

Najstarsza metoda zdobienia

Istnieje wiele metod zdobienia, coraz nowsze techniki mogą nie jedną osobę wprowadzić w zakłopotanie kiedy stanie przed jej wyborem. Decyzja o rodzaju znakowania zależy od kilku czynników. Określenie przeznaczenia odzieży czy tekstyliów do nadruku może ułatwić nam wybór konkretnej techniki. Bez względu na to na jaką metodę znakowania się zdecydujesz, wyszywanie haftu pozostaje najbardziej szlachetną metodą. Hafciarstwo znane od tysięcy lat dzięki swojej uniwersalnej formie cały czas pozostaje aktualne. W efekcie wyhaftowane tkaniny wyglądają bardzo elegancko i gwarantują o wiele dłuższe użytkowanie niż tkaniny zdobione innymi technikami.

Zdobienia na każdą okazję

Nasza îmzekirin zajmuje się wykonywaniem trwałych i efektownych xemilandin na odzieży roboczej oraz reklamowej, a także na tekstyliach hotelowych i gastronomicznych. Posiadamy własny park maszynowy co umożliwia nam gwarancję konkurencyjnych cen oraz krótki czas wykonania. Dokładamy wszelkich starań do każdego zamówienia. Nasz zespół chętnie pomoże w wyborze produktów, a także metodzie zdobienia. Oferujemy również usługę pakowania odzieży.

Embroidery computer

Wykonania haftu komputerowego wymaga zakupienia programu hafciarskiego. Ta metoda jest zalecana w przypadku mniejszej wielkości grafiki. Raz zakupiony program hafciarski na stałe pozostaje w naszej bazie, dzięki czemu wracając do nas z kolejnym zamówieniem nie będą Państwo drugi raz ponosić opłaty za przygotowanie tego samego programu. Jest to niezwykle elegancka, a zarazem ponadczasowa forma zdobienia. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy trwałość stawiają na pierwszym miejscu. Opisywany haft nawet po latach wygląda zjawiskowo. Usatysfakcjonuje to tych, którzy dbają o wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Ten rodzaj nadruku jest również polecany w przypadku odzieży często pranej, która jest narażona na oddziaływanie silnych środków piorących.

Jedna z metod zdobienia - haft komputerowy

Çapkirina ekranê

Wykonanie sitodruku wymaga zakupu matrycy pod nadruk. Jest to sprawdzona, a zarazem niedroga technologia. To prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie wyraziste kolory, wysoką precyzję oraz podwyższoną odporność na ścieranie. Stworzona grafika przez długi czas będzie prezentować się nienagannie. Trzeba wspomnieć, że projekty zdobień wykonywane są na podstawie indywidualnych wymagań klienta. Mogą one występować pod wieloma różnorodnymi postaciami, co czyni każdy projekt unikatowym.