Fagyasztócipő

Obuwie mroźnia do ekstremalnych warunków

Az osztályon odzież do mroźni i chłodni znajduje się kategoria obuwie mroźnia. W lábbeli kategória oferujemy również skarpetki ocieplane termiczne przeznaczone do pracy w niskich temperaturach. Mocne buty, wzmocnione szwy i dodatkowe klejenia to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu. Buty nie tylko posiadają cechy przystosowane do pracy w warunkach mroźni i chłodni, ale jednocześnie wyglądają nowocześnie.

Fagyasztócipő

BERING BIS hűtőházi csizma

Kiváló minőségű kényelem és biztonság

Stopy to jedne z najbardziej narażonych na wychłodzenie części ciała, dlatego tak ważne jest odpowiednie ich zabezpieczenie dla wszystkich, którzy codziennie pracują przez wiele godzin w pomieszczeniach, gdzie temperatury spadają nawet do -45 stopni Celsjusza.

Poza wygodą i komfortem, odpowiednio dobranym rozmiarem, buty muszą zapewniać skuteczną ochronę przed mrozem. Mając to na uwadze zadbaliśmy o to, aby w ofercie pojawiły się różne modele.

W ofercie znajdą Państwo obuwie do mroźni wodoodporne ze skóry bydlęcej takie jak BCW szigetelt csizma, szigetelt BCU cipő. Vízálló hűtőházi csizmánk is van BERGIN BIS wykonane z mieszanki PU odporne na niskie temperatury do – 30 stopni. Najdroższymi modelami są buty Rockfall.

Obuwie Rockfall Alaska Coldstore zapewniają ochronę przed spadkiem nawet do -40 stopni, wyprodukowano je z wysokiej jakości skóry licowej, która jest oddychająca i wodoodporna. Dodatkowo posiadają termiczną podeszwę Thinsulate® B600, która dostarcz najwyższą izolację termiczną oraz swobodę noszenia.

Produkty firmy Rockfall są dostępne na zamówienie w terminie do 7 dni roboczych, ponieważ ich wysyłka odbywa się z magazynu w Anglii.

Obuwie do mroźni i chłodni Coldstore ochrona do –40°C

ROCKFALL Alaska COLDSTORE hűtőházi cipővédelem -40 ° C-ig

A munkához hasznos lábbeli mellett szigetelt zoknit is kínálunk, a gyapjúból, nejlonból vagy kötött kötött anyagból készült modelltől függően. A méretek széles választéka lehetővé teszi, hogy terméket válasszon nőknek és férfiaknak egyaránt.

A hűtőházi ruházat kínálata tartalmazza a teljes ruházati cikket az alkalmazott számára. Az üzletben vannak fülek is nadrág, kabátok, kesztyű i overall hűtőházakhoz és fagyasztókhoz.