Soulye frizè

Obuwie mroźnia do ekstremalnych warunków

Nan depatman an odzież do mroźni i chłodni znajduje się kategoria obuwie mroźnia. W kategori soulye oferujemy również skarpetki ocieplane termiczne przeznaczone do pracy w niskich temperaturach. Mocne buty, wzmocnione szwy i dodatkowe klejenia to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu. Buty nie tylko posiadają cechy przystosowane do pracy w warunkach mroźni i chłodni, ale jednocześnie wyglądają nowocześnie.

Soulye frizè

Bòt BERING BIS magazen frèt

Segondè bon jan kalite pou konfò ak sekirite

Stopy to jedne z najbardziej narażonych na wychłodzenie części ciała, dlatego tak ważne jest odpowiednie ich zabezpieczenie dla wszystkich, którzy codziennie pracują przez wiele godzin w pomieszczeniach, gdzie temperatury spadają nawet do -45 stopni Celsjusza.

Poza wygodą i komfortem, odpowiednio dobranym rozmiarem, buty muszą zapewniać skuteczną ochronę przed mrozem. Mając to na uwadze zadbaliśmy o to, aby w ofercie pojawiły się różne modele.

W ofercie znajdą Państwo obuwie do mroźni wodoodporne ze skóry bydlęcej takie jak BCW izole bòt, izole soulye BCU. Nou menm tou nou gen bòt ki enpèmeyab magazen frèt BERGIN BIS wykonane z mieszanki PU odporne na niskie temperatury do – 30 stopni. Najdroższymi modelami są buty Rockfall.

Obuwie Rockfall Alaska Coldstore zapewniają ochronę przed spadkiem nawet do -40 stopni, wyprodukowano je z wysokiej jakości skóry licowej, która jest oddychająca i wodoodporna. Dodatkowo posiadają termiczną podeszwę Thinsulate® B600, która dostarcz najwyższą izolację termiczną oraz swobodę noszenia.

Produkty firmy Rockfall są dostępne na zamówienie w terminie do 7 dni roboczych, ponieważ ich wysyłka odbywa się z magazynu w Anglii.

Obuwie do mroźni i chłodni Coldstore ochrona do –40°C

ROCKFALL Alaska COLDSTORE pwoteksyon soulye magazen frèt desann nan -40 ° C

Anplis de sa nan soulye itil pou travay, nou ofri tou chosèt izole, tou depann de modèl la te fè nan lenn mouton, nilon oswa may tèmik. Disponibilite lajè nan gwosè pèmèt ou chwazi yon pwodwi pou tou de fanm ak gason.

Ofri a nan rad magazen frèt gen ladan pwodwi pou seri a plen nan rad pou anplwaye a. Genyen tou onglè nan magazen an pantalon, jakèt, gan i An jeneral pou magazen frèt ak frizè.