pregače

pregače do pracy to produkt dopasowany pod działalność w różnych branżach. Służy osłonie odzieży przed zabrudzeniami lub urazami. Ich rozmiary są uniwersalne, natomiast istnieje możliwość regulacji za pomocą pasków.

Poza produktami wielokrotnego użytku posiadamy także fartuchy jednorazowe pakowane po 10 lub 100 sztuk, szczególne stosowane w gastronomii. W sklepie znajdą Państwo modele wykonane z różnego rodzaju materiałów takich jak bawełna o wysokiej gramaturze, poliester, guma, polipropylen i inne, w zależności od przeznaczenia.

Użyte tworzywa charakteryzują się wysoką jakością oraz dodatkowymi właściwościami w przypadku fartuchów specjalistycznych. Spora część została uszyta z materiałów łatwo spieralnych. Zaopatrujemy miedzy innymi branżę kosmetyczną, gastronomiczną oraz ubojnie.

W dziale odzieży roboczej z fartuchami oferujemy również fartuchy dječji za mlade ljubitelje kulinarskih pokusa.

W ofercie fartuchów roboczych znajdują się:

  • dla gastronomii oraz SPA,
  • antyprzecięciowe,
  • z polipropylenu/PE/PCV/Tyvek,
  • robocze.

pregače

Gastronomija i SPA

Najpopularnija ponuda su pregače zaštitni posvećen ugostiteljskoj i kozmetičkoj industriji. U ponudi imamo i takozvane pregače - kratke pregače. Odjeća je izrađena od pamuka i mješavina pamuka i sintetičkih materijala, što omogućava lako uklanjanje mrlja između hrane i kozmetike. Boje tkanina koje se koriste za pregače daju uredan završetak.

U tim su industrijama estetika i imidž posebno važni jer zaposlenici imaju puno kontakata s kupcima - naši će se proizvodi osjećati profesionalno i estetski. Dodatna opcija vez logotip će vam omogućiti da se istaknete u odnosu na konkurenciju i bolje upamtite u memoriju primatelja.

Specijalizirani uređaji protiv rezanja

Kvalitetne metalne pregače protiv rezanja namijenjeni su uglavnom prehrambenoj industriji. Dio su opreme zaposlenika koji obavlja poslove vezane uz rad noža usmjerenog prema tijelu. Pregače su izrađene od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika i metalnog prstenastog sustava promjera 7 mm, udovoljavajući zahtjevima EN13998 (razina 2). Standard dopušta upotrebu u uvjetima posebne njege. Veliki otpor ovog materijala onemogućava probijanje tijela.

Pregače su pogodne za rad u HACCP sustavu. Mogu se koristiti u obradi plastike i kože, kao i u odvajanju mesa od kostiju. Proizvođač se pobrinuo da pregača, unatoč svom materijalu, bude što lakša i da ne ograničava slobodu kretanja.

Polipropilen / PE / PVC / TYVEK

Pregače od polipropilen, PE, PVC i tyvek są przeznaczone do warunków, gdzie występują substancje zagrażające uszkodzeniu odzieży oraz skóry w wyniku kontaktów z takimi materiałami jak chemikalia czy substancje łatwopalne. Posiadamy w ofercie fartuchy laboratoryjne z polipropylenu z kołnierzem dla ochrony szyi, a także modele z mikroporowatego laminatu PE przeznaczonego do osłony podczas pracy ze szkodliwymi substancjami.

Wśród ochronnych fartuchów znajdujących się także podgumowane fartuchy PCV najodpowiedniejsze do pracy w masarni przy obróbce mięsa niewymagającego noża skierowanego w stronę ciała. Szczelność zapewniająca osłonę odzieży zapewnia podgumowany materiał.

Fartuchy robocze

Nudimo pregače radeći renomowanych firm Leber&Hollman oraz Reis. Modele, które posiadamy w sprzedaży są w wersji z długim i krótkim rękawem. Fartuchy składającej się z mieszanki tkanin poliestrowych i bawełny o wysokiej gramaturze polecamy do pracy w kuchni, tam gdzie odzież narażona jest na silne i częste zabrudzenia, co w efekcie wymaga częstego prania w wysokich temperaturach nawet do 95 stopni przy zachowaniu estetyki ubrania.

Poza kuchnią fartuchy doskonale nadają się do pracy w magazynie, na produkcji, przy montażu lub w laboratoriach. Nowoczesny fason pozwala na atrakcyjny wygląd, a dokładne wykonanie w detalach sprawdzi się w użytkowaniu przez długi czas.