Hlače sa zamrzivačem

Spodnie mroźnia do zadań specjalnych

Odjeća za zamrzivače i hladnjače koja se nudi u trgovini pm.com.pl je širok izbor odjeće koja je savršena za teške uvjete. Provjereni asortiman napravljen od najboljih materijala čini svakodnevno rad na niskim temperaturama sigurnim i ugodnim. Hlače zamrzivač to jeden z elementów odzieży specjalistycznej do pracy w utrudnionych warunkach pracy.

Zaraz obok kurtek i čizme za hladnjače je najvažniji dio opreme zaposlenika. Na našoj stranici trgovine odjeća za hladnjače pažljivo je kategorizirana za brže i lakše pretraživanje.

Spodnie do mroźni i chłodni

Izolirane kombinezone za zaštitu od hladnoće do -45 ° C

Raznolik odabir

Hlače sa zamrzivačem są dostępne w rozmiarach od S do 3XL, a ich uniwersalne modele są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Spodnie ogrodniczki są najczęściej wybieraną odzieżą, która utrzymuje ciepło większej powierzchni ciała, a jednocześnie zapewnia swobodę ruchów.

Producent zaoferował różne warianty kolorystyczne (np. granatowe, zielone, błękitne) oraz modele z drobnymi wzorami w postaci kolorowych pasków. Konkurencyjna cena jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób szukających ekonomicznych rozwiązań, a przy zakupie większej ilości istnieje możliwość przyznania dodatkowego rabatu.

Spodnie mroźnia, chłodnia z odblaskami

Hi-Glo 25 Coldstore hlače, zaštita do -64 ° C

Hlače u hladnjači - siguran izbor

Spodnie do chłodni i mroźni wyprodukowano z odpowiednio dobranych materiałów takich jak bawełna czy poliester, po to aby chroniły przed zimnem nawet do -64 stopni C. Oferowane modele posiadają wygodne guziki, kieszenie, regulowane szelki dla większego komfortu. Spodnie posiadają certyfikaty zgodności potwierdzające ich przystosowanie do pracy w niskich temperaturach.

Osim toga, ako želite personalizirati svoju odjeću, lako možete naručiti asortiman od računalni vez lub sitotisak z własną grafiką, nazwą firmy, imieniem czy stanowiskiem. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą tworzyć spójny wizerunek firmy.

imamo własny park maszynowy, pozwala nam to na kontrolę znakowania na każdym etapie projektu i natychmiastowej reakcji w przypadku jakichkolwiek modyfikacji. Nasz doświadczony zespół pomoże w doborze produktów oraz dokona bezpłatnej wyceny znakowania.

računalni vez