Tuáillí / seomraí folctha

Tuáillí agus folcadáin is meán fógraíochta idéalach iad ábhair fógraíochta. An caighdeán ceart teicstílí, trwałe i eleganckie logo mogą być idealną wizytówką firmy. Najczęściej spotykane w hotelach, ośrodkach rekreacyjnych, SPA, pensjonatach oraz wielu innych miejscach zdecydowanie podnoszą prestiż firmy.

Wysokiej klasy tekstylia ze znakowaniem zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jednocześnie będą się wyróżniać na tle konkurencji podwyższoną trwałością oraz obniżoną podatnością na uszkodzenia.

Tekstylia hotelowe i do SPA z haftem

Taitneamhach le hábhair a thadhall

Materiały z jakich zostały wykonane ręczniki i szlafroki są miękkie w dotyku i delikatne nawet dla wrażliwej skóry. Dzięki komfortowi jaki zapewniają jego użytkownikowi , pozytywnie oddziałują na postrzeganie firmy.

Dodatkowo w przypadku umożliwienia gościom zakupu takiego ręcznika ze znakowaniem, zwiększa się szansa na ponowną wizytę klienta z uwagi na jego utrwalenie w pamięci marki podczas korzystania z ręcznika czy innych tekstyliów. Takie praktyczne gadżety są zawsze mile odbierane, a z drugiej strony budują pozycję marki na rynku.

Ręczniki z możliwością logo hotelu

Is fiú aird a thabhairt ar thuáillí déanta as ábhair a thriomú go gasta, a laghdaíonn an baol taise, agus dá bhrí sin - boladh míthaitneamhach. Cuirtear teicstílí inár siopa in oiriúint le húsáid agus le níochán go minic ag teochtaí arda.

Taispeántas praiticiúil agus éifeachtach de chuid na cuideachta

Znakowanie wykonane na tekstyliach hotelowych i gastronomicznych prezentują się bardzo efektownie przykuwając tym samym wzrok otoczenia. Jest to wyjątkowa okazja dla tych, którzy oczekują atrakcyjnego wizerunku. Posiadamy własny park maszynowy wyposażony w urządzenia wyłącznie wysokiej klasy.

Mając do dyspozycji te możliwości jesteśmy w stanie uzyskać efekt znakowania z zachowaniem szczególnej perfekcji w każdym detalu. Oferujemy różne metody marcálacha, seachas a mholtar go háirithe bróidnéireacht ríomhaire maidir le fabraicí níos tiubha, déanaimid priontáil scáileáin agus sublimation freisin.

bróidnéireacht ríomhaire

Tuáillí z bróidnéireacht to również doskonały pomysł na prezent. Taki spersonalizowany, elegancki, ale też praktyczny prezent ucieszy każdego obdarowanego. Ozdobiony oryginalnym wzorem, logiem pozostawi miłe wspomnienie na długi czas.

Każdy korzysta z ręczników, jest niezbędny w codziennym życiu, więc osoba, która go otrzyma na pewno będzie go używała. Jest to świetna niespodzianka bez względu na porę roku czy okazję, może stanowić prezent dla bliskich, klientów czy kontrahentów.

Każda firma może również takie znakowane ręczniki wykorzystać jako nagrody w konkursach w social media – jest to jedna z efektowniejszych i konkurencyjnych cenowo form reklamy.

bróidnéireacht ríomhaire

Bróidnéireacht ríomhaire ar theicstílí