Ornáidí

Istnieje wiele metod zdobienia, coraz nowsze techniki mogą nie jedną osobę wprowadzić w zakłopotanie kiedy stanie przed jej wyborem. Decyzja o rodzaju znakowania zależy od kilku czynników. Określenie przeznaczenia odzieży czy tekstyliów do nadruku może ułatwić nam wybór konkretnej techniki. Bez względu na to na jaką metodę znakowania się zdecydujesz, wyszywanie haftu pozostaje najbardziej szlachetną metodą.

An modh maisiúcháin is sine

Hafciarstwo znane od tysięcy lat dzięki swojej uniwersalnej formie cały czas pozostaje aktualne. W efekcie wyhaftowane tkaniny wyglądają bardzo elegancko i gwarantują o wiele dłuższe użytkowanie niż tkaniny zdobione innymi technikami.

Bróidnéireacht ríomhaire leis an lógó ar an gcaipín

Cap le grafaicí déanta le bróidnéireacht ríomhaire

Maisiúcháin do gach ócáid

Ár síniú déileálann sé le déanamh buan agus éifeachtach maisiúcháin na odzieży roboczej oraz reklamowej, a także na tekstyliach hotelowych i gastronomicznych. Posiadamy własny park maszynowy co umożliwia nam gwarancję konkurencyjnych cen oraz krótki czas wykonania.

Dokładamy wszelkich starań do każdego zamówienia. Nasz zespół chętnie pomoże w wyborze produktów, a także metodzie zdobienia. Oferujemy również usługę pakowania odzieży.

Bróidnéireacht ríomhaire

Forghníomhú bróidnéireacht ríomhaire wymaga zakupienia programu hafciarskiego. Ta metoda jest zalecana w przypadku mniejszej wielkości grafiki. Raz zakupiony program hafciarski na stałe pozostaje w naszej bazie, dzięki czemu wracając do nas z kolejnym zamówieniem nie będą Państwo drugi raz ponosić opłaty za przygotowanie tego samego programu. Jest to niezwykle elegancka, a zarazem ponadczasowa forma zdobienia.

To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy trwałość stawiają na pierwszym miejscu. Opisywany haft nawet po latach wygląda zjawiskowo. Usatysfakcjonuje to tych, którzy dbają o wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Ten rodzaj nadruku jest również polecany w przypadku odzieży często pranej, która jest narażona na oddziaływanie silnych środków piorących.

Ceann de na modhanna maisiúcháin - bróidnéireacht ríomhaire

An próiseas chun bróidnéireacht ríomhaire a chur i bhfeidhm

Priontáil scáileáin

Priontáil scáileáin to technika zdobienia, w której formą druku jest szablon naniesiony na gęstą siatkę. Siatka może być wykonana z metalu lub włókna syntetycznego. Zrobienie kopii polega na przetaczaniu farby przez matrycę. Zrobienie sitodruku wiąże się z zakupem matrycy pod nadruk.

Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku chęci uzyskania efektu soczystych kolorów przy jednoczesnym zachowaniu precyzji oraz odporności na ścieranie. Wykonany projekt będzie się solidnie prezentować przez wiele tygodni, a nawet miesięcy.

Każdy projekt wykonywany zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Za każdym razem dopasowujemy produkt pod kątem materiału i gramatury oraz umiejscowienie grafiki w porozumieniu z klientem. Sporadycznie modyfikujemy projekt za zgodą klienta, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Priontáil scáileáin le haghaidh éadaí, aon lógó, grafaicí

Is féidir priontáil scáileáin a dhéanamh ní amháin ar éadaí, ach ar ghiuirléidí roghnaithe freisin

tugaimid cuireadh duit teagmháil lenár seirbhís siopaa bheidh sásta do chuid ceisteanna a fhreagairt agus luacháil mharcála saor in aisce a dhéanamh.