Gefrierschuhe

Obuwie mroźnia do ekstremalnych warunków

In der Abteilung odzież do mroźni i chłodni znajduje się kategoria obuwie mroźnia. W Schuhkategorie oferujemy również skarpetki ocieplane termiczne przeznaczone do pracy w niskich temperaturach. Mocne buty, wzmocnione szwy i dodatkowe klejenia to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu. Buty nie tylko posiadają cechy przystosowane do pracy w warunkach mroźni i chłodni, ale jednocześnie wyglądają nowocześnie.

Gefrierschuhe

BERING BIS Kühlhausstiefel

Hohe Qualität für Komfort und Sicherheit

Stopy to jedne z najbardziej narażonych na wychłodzenie części ciała, dlatego tak ważne jest odpowiednie ich zabezpieczenie dla wszystkich, którzy codziennie pracują przez wiele godzin w pomieszczeniach, gdzie temperatury spadają nawet do -45 stopni Celsjusza.

Poza wygodą i komfortem, odpowiednio dobranym rozmiarem, buty muszą zapewniać skuteczną ochronę przed mrozem. Mając to na uwadze zadbaliśmy o to, aby w ofercie pojawiły się różne modele.

W ofercie znajdą Państwo obuwie do mroźni wodoodporne ze skóry bydlęcej takie jak BCW isolierte Stiefel, isolierte Stiefel BCU. Wir haben auch wasserdichte Kühlhausstiefel BERGIN BIS wykonane z mieszanki PU odporne na niskie temperatury do – 30 stopni. Najdroższymi modelami są buty Rockfall.

Obuwie Rockfall Alaska Coldstore zapewniają ochronę przed spadkiem nawet do -40 stopni, wyprodukowano je z wysokiej jakości skóry licowej, która jest oddychająca i wodoodporna. Dodatkowo posiadają termiczną podeszwę Thinsulate® B600, która dostarcz najwyższą izolację termiczną oraz swobodę noszenia.

Produkty firmy Rockfall są dostępne na zamówienie w terminie do 7 dni roboczych, ponieważ ich wysyłka odbywa się z magazynu w Anglii.

Obuwie do mroźni i chłodni Coldstore ochrona do –40°C

ROCKFALL Alaska COLDSTORE Kühlhausschuhschutz bis -40 ° C.

Neben für die Arbeit nützlichen Schuhen bieten wir je nach Modell aus Wolle, Nylon oder Thermo-Strick auch isolierte Socken an. Durch die große Verfügbarkeit von Größen können Sie ein Produkt für Frauen und Männer auswählen.

Das Angebot an Kühlhauskleidung umfasst Produkte für den gesamten Kleidungssatz des Mitarbeiters. Es gibt auch Registerkarten im Geschäft Hose, Jacken, Handschuhe i Overall für Kühlhäuser und Gefrierschränke.