Ukrasi

Postoje mnoge metode ukrašavanja, novije tehnike mogu zbuniti mnoge ljude kad se suoče sa svojim izborom. Odluka o vrsti označavanja ovisi o nekoliko čimbenika. Utvrđivanje svrhe odjeće ili tekstila za tisak može nam pomoći u odabiru određene tehnike. Bez obzira koji način označavanja odabrali, vezenje je najplemenitiji način.

Najstariji način ukrašavanja

Vez Poznat hiljadama godina zahvaljujući svom univerzalnom obliku, ostaje relevantan cijelo vrijeme. Kao rezultat, vezene tkanine izgledaju vrlo elegantno i jamče mnogo duži životni vijek od tkanina ukrašenih drugim tehnikama.

Računarski vez sa logom na kapici

Kačket sa grafikom izrađenom pomoću računarskog veza

Dekoracije za svaku priliku

Naše firma bavi se izradom trajnih i efikasnih ukrasi na radnoj i reklamnoj odjeći, kao i na hotelskom i ugostiteljskom tekstilu. Imamo vlastiti mašinski park, koji nam omogućava garanciju konkurentnih cijena i kratkih rokova isporuke.

Činimo sve napore da dovršimo svaku narudžbu. Naš tim će vam rado pomoći u odabiru proizvoda i načinu ukrašavanja. Takođe nudimo uslugu pakovanja odeće.

Kompjuterski vez

Wykonanie računarski vez zahteva kupovinu programa za vez. Ova metoda se preporučuje za manje grafičke veličine. Jednom kada se kupi program za vez, on ostaje u našoj bazi podataka zauvijek, pa kad nam se vratite s drugom narudžbom, drugi put vam neće biti naplaćena priprema istog programa. To je izuzetno elegantan i bezvremenski oblik ukrasa.

Pravi je hit za one kojima je trajnost na prvom mjestu. Istaknuto zadržavanje čak i godinama kasnije izgleda fenomenalno. Ovo će zadovoljiti one kojima je stalo do imidža njihove kompanije. Ova vrsta štampe se preporučuje i za često pranu odjeću koja je izložena jakim sredstvima za pranje.

Jedna od metoda ukrašavanja - računarski vez

Proces nanošenja računarskog veza

Sitotisak

Sitotisak je tehnika ukrašavanja u kojoj je oblik tiska predložak postavljen na gustu mrežu. Mreža može biti izrađena od metala ili sintetičkih vlakana. Kopiranje se sastoji od valjanja boje kroz matricu. Izrada sitotiska uključuje kupovinu matrice za štampu.

Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku chęci uzyskania efektu soczystych kolorów przy jednoczesnym zachowaniu precyzji oraz odporności na ścieranie. Wykonany projekt będzie się solidnie prezentować przez wiele tygodni, a nawet miesięcy.

Svaki projekt izrađen je prema individualnim zahtjevima kupca. Svaki put prilagodimo proizvod u pogledu materijala i gramaže, kao i lokacije grafike u dogovoru s klijentom. Povremeno modificiramo dizajn uz pristanak klijenta kako bismo postigli najbolji efekt.

Sitotisak za odjeću, bilo koji logotip, grafiku

Sitotisak se može izvoditi ne samo na odjeći, već i na odabranim uređajima

Druk bezpośredni DTG

DTG ispis ili "Direct To Garment" je nowoczesna metoda bezpośredniego zdobienia tkanin i odzieży. Technika DTG umożliwia naniesienie dowolnej grafiki na tkaninę bawełnianą lub bawełnę z domieszką elastanu/ wiskozy. Grafika tworzona jest za pośrednictwem specjalnej drukarki. Nadruk techniką DTG umożliwia idealnie odwzorowanie barw razem z przejściami kolorystycznymi. Bez konieczności przygotowywania projektu istnieje możliwość nadruku już od jednej sztuki.
Trwałość druku DTG jest uzależniona od kilku elementów. Przede wszystkim od modelu i parametrów sprzętu – im nowszy sprzęt tym lepsza jakość oraz wydajność. Innym czynnikiem wpływającym na trwałość są rodzaje użytych farb, tkaniny, na której jest wykonywany nadruk oraz od umiejętności pracownika.

Druk DTG dzięki swojej innowacji może być wykorzystywany zarówno do produkcji masowej jak i do produkcji już od jednej sztuki. To umożliwia nadruki testowe przed rozpoczęciem realizacji całej serii. Jest to także doskonała opcja na spersonalizowane prezenty z okazji urodzin, ślubu czy jubileuszu. Dla firm jest to także wygodne rozwiązanie, jeżeli zależy nam aby każdy z pracowników miał na odzieży swoje imię lub nazwę stanowiska. Podobnie jest w przypadku odzieży np. dla odzieży do klubów sportowych, gdzie na koszulkach lub spodenkach są drukowane różne numery.

Nowa drukarka Brother DTXpro Bulk, o którą rozbudowaliśmy nasz park maszynowy, to elastyczny i niezwykle wszechstronny model. Dzięki niej mogą Państwo rozszerzyć swój magazyn o spersonalizowane produkty takie jak Majice za svakoga sa svojim imenom, nazivom posla, reklamne torbe, a nawet buty z własną grafiką na masową skalę kao i limitowane serie.

Często zastanawiamy się nad wyjątkowym prezentem dla bliskich z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, Dnia Mamy czy imienin. Chcemy, aby nasz prezent się wyróżniał i na długo pozostał
w pamięci. aby tak się stało warto pomyśleć o prezencie spersonalizowanym, często te praktyczne nie tylko budzą miłe wspomnienia, ale i służą przez długi czas.

Druk DTG na odzieży

DTG štampanje nie wymaga przygotowania projektu co jest jedną z jego głównych zalet (tak jak to jest w przypadku sitodruku lub haftu komputerowego). Możliwy jest nadruk grafiki czy napisu już od jednej sztuki, także wydrukowanie zdjęcia jest realne i szczególnie popularne w przypadku prezentów, ważne jednak aby zdjęcie było w jak najwyższej rozdzielczości. Nadruk DTG jest chętnie wybierany przez agencje reklamowe, ponieważ charakteryzuje się niskim kosztem, trwałością, co jest szczególnie ważne w przypadku organizacji odzieży czy tekstyliów na różnego rodzaju imprezy lub jako nagrody do konkursów.

pozivamo vas da grofaktu uz našu uslugu prodavnicakoji će vam rado odgovoriti na pitanja i napraviti besplatnu procjenu oznaka.