أحذية الفريزر

Obuwie mroźnia do ekstremalnych warunków

في القسم odzież do mroźni i chłodni znajduje się kategoria obuwie mroźnia. W فئة الأحذية oferujemy również skarpetki ocieplane termiczne przeznaczone do pracy w niskich temperaturach. Mocne buty, wzmocnione szwy i dodatkowe klejenia to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu. Buty nie tylko posiadają cechy przystosowane do pracy w warunkach mroźni i chłodni, ale jednocześnie wyglądają nowocześnie.

أحذية الفريزر

أحذية BERING BIS المبردة

جودة عالية للراحة والأمان

Stopy to jedne z najbardziej narażonych na wychłodzenie części ciała, dlatego tak ważne jest odpowiednie ich zabezpieczenie dla wszystkich, którzy codziennie pracują przez wiele godzin w pomieszczeniach, gdzie temperatury spadają nawet do -45 stopni Celsjusza.

Poza wygodą i komfortem, odpowiednio dobranym rozmiarem, buty muszą zapewniać skuteczną ochronę przed mrozem. Mając to na uwadze zadbaliśmy o to, aby w ofercie pojawiły się różne modele.

W ofercie znajdą Państwo obuwie do mroźni wodoodporne ze skóry bydlęcej takie jak أحذية معزولة BCW ، أحذية معزولة BCU. لدينا أيضًا أحذية تبريد مقاومة للماء برجين بيس wykonane z mieszanki PU odporne na niskie temperatury do – 30 stopni. Najdroższymi modelami są buty Rockfall.

Obuwie Rockfall ألاسكا كولدستور zapewniają ochronę przed spadkiem nawet do -40 stopni, wyprodukowano je z wysokiej jakości skóry licowej, która jest oddychająca i wodoodporna. Dodatkowo posiadają termiczną podeszwę Thinsulate® B600, która dostarcz najwyższą izolację termiczną oraz swobodę noszenia.

Produkty firmy Rockfall są dostępne na zamówienie w terminie do 7 dni roboczych, ponieważ ich wysyłka odbywa się z magazynu w Anglii.

Obuwie do mroźni i chłodni Coldstore ochrona do –40°C

ROCKFALL Alaska COLDSTORE حماية أحذية التخزين البارد حتى -40 درجة مئوية

بالإضافة إلى الأحذية المفيدة للعمل ، نقدم أيضًا الجوارب المعزولة ، اعتمادًا على الطراز المصنوع من الصوف أو النايلون أو التريكو الحراري. يتيح لك التوافر الواسع للأحجام اختيار منتج لكل من النساء والرجال.

يشمل عرض ملابس غرف التبريد منتجات لمجموعة الملابس الكاملة للموظف. هناك أيضًا علامات تبويب في المتجر بنطلون, جاكيتات, قفازات i وزرة لمخازن التبريد والمجمدات.